Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, bool given in E:\InetPub\www.applycon.cz\www\wp-content\plugins\seo-by-10web\framework\library.php on line 519

Warning: join(): Invalid arguments passed in E:\InetPub\www.applycon.cz\www\wp-content\plugins\seo-by-10web\framework\library.php on line 519
O nás - Applycon

info@applycon.cz

+420 373 701 560

Informace o společnosti

Společnost APPLYCON byla založena v roce 2005 jako vývojová a výrobní firma.
Hlavními obory naší činnosti se staly: nositelná elektronika, inteligentní textilie, konektorová technika a kabelová konfekce. Specializujeme se na aplikovaný vývoj a výrobu při využití moderních systémů, materiálů a navržení výrobních postupů.

DSC9688Jádro naší společnosti tvoří kvalifikovaní pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oborech jakými jsou konektorová technika, kabelová konfekce, vstřikování plastů, konstrukce vstřikovacích forem, výroba nástrojů, návrhy elektronických systémů, design finálních výrobků a textilní integrace.

Díky spojení aplikovaného vývoje a jeho transferem do výroby, našimi mezioborovými znalostmi a silným know-how jsme se za dobu své existence stali zajímavými a spolehlivými partnery mnoha českých a zahraničních firem.

Vysoké nasazení, kvalita a flexibilita nabízených služeb jsou hnací silou rozvoje naší společnosti.

 

 

Nové sídlo společnosti

Společnost se v roce 2015 přestěhovala ze starých prostor objektu Pallova 12 v Plzni do nově zrekonstruované budovy v ulici Sokolovská 1008 v Dobřanech.

DSC9800

Naše poslání a naše vize

Díky spojení našich mezioborových znalostí nabízíme komplexní řešení inženýringu a to především v elektronice, mechatronice, měřicí a přístrojové technice, v oblasti inteligentních oděvů a textilních integrací.

Máme bohaté zkušenosti v oblasti mikromechanických řešení i konektorové technice. Nositelná elektronika, v níž spojujeme moderní elektronické moduly a jejich funkce aplikované do různých druhů oděvů,  se od počátku staly jedním z hlavních pilířů naší společnosti.

Spolupracujeme na mnoha mezinárodních projektech a snažíme se vždy přinést našim partnerů nové materiály i technologické know-how, které dále posilujeme při prototypování a výrobě prvních sérií vyvíjených výrobků. Chceme být důležitým subjektem v oboru nositelné elektroniky a její integrace do sériové výroby. Chceme i nadále aktivně spolupracovat s univerzitami a dalšími výzkumnými organizacemi při využívání a přebírání jejich know-how s důrazem na jeho industrializaci a praktické využití.

[Best_Wordpress_Gallery id=“1″ gal_title=“APPLYCON – Dobřany“]