info@applycon.cz

+420 373 701 560

Elektromechanik/čka

Náplň práce: Elektromontážní práce – letování, konektorování, kontaktování
Nástup: Možný ihned
Směny: Ranní směna
Mzda: 85 – 105 Kč / hodinu
Pracovní doba: 40 hod. týdně

Požadavky:

  • Minimální požadované vzdělání – vyučení (výuční list)
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Manuální zručnost
  • Dobrý zrak (brýle nevadí)
  • Ochotu učit se nové věci
  • Zkušenost s letováním výhodou

Nabízíme:

  • Příspěvky na stravování formou stravenek
  • Práci v čistém prostředí
  • Práci v dobrém kolektivu
  • Práci převážně v sedě
  • Příspěvek na dopravu, případně zajištění dopravy

Informace o pozici:
Místo výkonu práce: Applycon s. r. o. – Sokolovská 1008, 334 41 Dobřany
Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr

V případě zájmu o tuto pozici nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 373 701 560, případně posílejte Vaše životopisy na e-mail: vitova@applycon.cz

Brigádník/ce ve výrobě

Sháníme brigádníky a brigádnice na dlouhodobou spolupráci.

Pracovní doba: Dle domluvy (možnost práce ráno i odpoledne)
Náplň práce: Elektromontážní práce
Mzda: 75 Kč po zaučení 85 Kč / hodinu

Požadavky:

  • Spolehlivost
  • Dochvilnost
  • Zručnost
  • Praxe v oboru výhodou (ne podmínkou)

Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce